Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 16-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 19 маусымда № 4242 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 11-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4039 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19704559 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4852215 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 17840 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 84900 мың теңге;
трансферттер түсімі 14749604 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2852280 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3620954 мың теңге;
субвенциялар 8276370 мың теңге;
2) шығындар 19844782 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 25252 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 57860 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 32608 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 165475 мың теңге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2017- 2019 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 16-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 июня 2017 года № 4242
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2017-2019 годы" от 21 декабря 2016 года № 11-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4039, опубликован 6 января 2017 года, 13 января 2017 года в газете "Енбекшиказах") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 19704559 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4852215 тысяч тенге;
неналоговые поступления 17840 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 84900 тысяч тенге;
поступление трансфертов 14749604 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2852280 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3620954 тысяч тенге;
субвенции 8276370 тысяч тенге;
2) затраты 19844782 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 25252 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 57860 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 32608 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 165475 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 165475 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихатының сессия төрағасы А. Илебаев
Еңбекшіқазақ аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 165475 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского
районного маслихата Илебаев А.
Секретарь Енбекшиказахского
районного маслихата Ахметов Б.

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы "9" маусымдағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 16-1 шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Еңбекшіқазақ ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "9" июня 2017 года № 16-1 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Енбекшиказахского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Енбекшиказахского района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы