Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "Еңбекшіқазақ ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" № 39-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 тамыздағы № 18-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 5 қыркүйекте № 4327 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2014 жылғы 15 қазандағы № 39-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2917 тіркелген, 2014 жылдың 21 қарашасында аудандық "Еңбекшіқазақ" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Джелдикбаева Айкерим Алчиновнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы Б. Нурбеков
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы А. Рустамбеков

О признании утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата от 15 октября 2014 года № 39-3 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Енбекшиказахском районе"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 21 августа 2017 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 сентября 2017 года № 4327
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Енбекшиказахского районного маслихата "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Енбекшиказахском районе" от 15 октября 2014 года № 39-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2917, опубликован 21 ноября 2014 года в районной газете "Енбекшиказах").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Енбекшиказахского районного маслихата Джелдикбаеву Айкерим Алчиновну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Нурбеков
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата А. Рустамбеков