Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 23 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 24 ақпанда № 4112 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 наурыздағы № 120 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Коксускому району
Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 24 января 2017 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 февраля 2017 года № 4112. Утратило силу постановлением акимата Коксуского района Алматинской области от 30 марта 2018 года № 120

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 30.03.2018 № 120 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Коксуского района Алматинской области от 30.03.2018 № 120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Коксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Коксускому району согласно приложению.

2. Көксу ауданы әкімдігінің "Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2014 жылғы 22 мамырдағы № 172 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2763 тіркелген, 2014 жылдың 18 шілдесінде "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Коксуского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Коксускому району"от 22 мая 2014 года № 172 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2763, опубликован 18 июля 2014 года в газете "Нурлы Коксу".

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә. Садықоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Aудан әкімі А. Әділ
Көксу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "24" қантардағы "Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 23 қаулысына қосымша
Көксу ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиелен-ушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (тенге)
Мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (тенге)
3-жасқа дейін

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Садыкову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акимрайона А. Адил
Приложение к постановлению акимата Коксуского района от "24" января 2017 года № 23 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Коксускому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Коксускому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и
обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
до 3-х лет