Сарқан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі "Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 71 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 241 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 16 қазанда № 4344 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 05 қаңтардағы № 1 қаулысымен

О внесении изменений в постановление акимата Сарканского района от 5 апреля 2016 года № 71 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Сарканскому району"
Постановление акимата Сарканского района Алматинской области от 19 сентября 2017 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 октября 2017 года № 4344. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 05 января 2018 года № 1

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 05.01.2018 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабынның 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарқан ауданы әкімдігінің "Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 71 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3793 тіркелген, 2017 жылдың 6 мамырында "Сарқан" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 05.01.2018 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сарканского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Сарканскому району" от 5 апреля 2016 года № 71 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3793, опубликован 6 мая 2016 года в газете "Саркан") следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Маманбаев Ғалымжан Қанатовичке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Қошанбеков
Сарқан ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "19" қыркүйектегі "Сарқан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі "Сарқан ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 71 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 241 қаулысына қосымша

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Маманбаева Галымжана Канатовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Кошанбеков
Приложение к постановлению акимата Сарканского района от "19" сентября 2017 года № 241 "О внесении изменений в постановления акимата Сарканского района от 5 апреля 2016 года № 71 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Сарканскому району"

Сарқан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі "Сарқан ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 71 қаулысына қосымша
Сарқан ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Сарқан ауданы әкімдігінің "Құлыншақ" балалар бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70

Приложение к постановлению акимата Сарканского района от 5 апреля 2016 года № 71 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Сарканскому району"
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Сарканскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения (тенге)
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения (тенге)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Кулыншак" акимата Сарканского района"
70

4000
Ескертпе:
1) мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындарының ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда баланы күтіп-бағу үшін ата-аналардан немесе заңды өкілдерден алынатын ай сайынғы төлемақы мөлшері баланың жасына қарамастан тамақтануға кететін шығынның 100 пайызын құрайды және оны құрылтайшы белгілейді;
2) жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналардан немесе заңды өкілдерден төлемақы алу тәртібін мектепке дейінгі ұйымның құрылтайшысы белгілейді.

4000
Примечание:
1) размер ежемесячной оплаты, взимаемой с родителей или законных представителей за содержание ребенка в государственных дошкольных организациях, созданных в организационно-правовой форме коммунальных государственных казенных предприятий, составляет 100 процентов затрат на питание, независимо от возраста, и устанавливается учредителем;
2) в частных дошкольных организациях порядок взимания оплаты с родителей или законных представителей устанавливается учредителем дошкольной организации.