Бесағаш ауылдық округінің Бесағаш ауылының жаңа көшелеріне атаулар беру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Бесағаш ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 23 қарашадағы № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 5 желтоқсанда № 4404 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бесағаш ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 03 шілдедегі облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Талғар ауданының Бесағаш ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бесағаш ауылдық округінің Бесағаш ауылының оңтүстік жағында орналасқан жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) бірінші көшеге "Түркістан", екінші көшеге "Баянауыл", үшінші көшеге "Алтай", төртінші көшеге "Тараз", бесінші көшеге "Алматы", алтыншы көшеге "Жетісу", жетінші көшеге "Сарыарқа", сегізінші көшеге "Ұлытау", тоғызыншы көшеге "Бурабай", оныншы көшеге "Астана", он бірінші көшеге "Алатау".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды ауылдық округі әкімнің орынбасары М. Джамашеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің міндетін атқарушы М. Арынбаев

О присвоении наименований новым улицам села Бесагаш Бесагашского сельского округа
Решение акима Бесагашского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 23 ноября 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 декабря 2017 года № 4404
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Бесагашского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 03 июля 2017 года, аким Бесагашского сельского округа Талгарского района РЕШИЛ:
1. Присвоить новым улицам, расположенным в южной части села Бесагаш Бесагашского сельского округа следующие наименования:
1) первой улице "Туркистан", второй улице "Баянауыл", третьей улице "Алтай", четвертой улице "Тараз", пятой улице "Алматы", шестой улице "Жетысу", седьмой улице "Сарыарка", восьмой улице "Улытау", девятой улице "Бурабай", десятой улице "Астана", одиннадцатой улице "Алатау".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа М. Джамашеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима округа М. Арынбаев