"Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының қызметтік куәлікті беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 4-НҚ қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2017 жылғы 19 маусымдағы № 2-НҚ нормативтік қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 шілдеде № 3483 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының 2020 жылғы 22 маусымдағы № 1-НҚ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының 22.06.2020 № 1-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 30-бабы 4-тармағына сәйкес Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының қызметтік куәлікті беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жамбыл блысы бойынша тексеру комиссиясының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 4-НҚ қаулысына (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3258 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 27 желтоқсанында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының қызметтік куәлікті беру Қағидаларында:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қызметтік куәлік Тексеру комиссиясы төрағасының қолы қойылып Тексеру комиссиясының "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне (Тексеру комиссиясы төрағасы және мүшелерінің қызметтік куәліктерін қоспағанда) беріледі."
3. Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының құқықтық қамтамасыз ету және құжат айналымы бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясының интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы бойынша тексеру комиссиясы аппаратының басшысы Б.Е. Жолымбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға міндетін атқарушы А. Шаймерденов

О внесении изменения в постановление Ревизионной комиссии по Жамбылской области от 9 декабря 2016 года № 4-НҚ "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Ревизионной комиссии по Жамбылской области и его описания"
Нормативное постановление Ревизионной комиссии по Жамбылской области от 19 июня 2017 года № 2-НҚ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 июля 2017 года № 3483. Утратило силу постановлением Ревизионной комиссии по Жамбылской области от 22 июня 2020 года № 1-НҚ.
Сноска. Утратило силу постановлением Ревизионной комиссии по Жамбылской области от 22.06.2020 № 1-НҚ (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 30 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан" Ревизионная комиссия по Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Ревизионной комиссии по Жамбылской области от 9 декабря 2016 года № 4-НҚ "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Ревизионной комиссии по Жамбылской области и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3258, опубликовано 27 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в Правилах выдачи служебного удостоверения Ревизионной комиссии по Жамбылской области, утвержденных указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Служебное удостоверение (за исключением служебных удостоверений председателя и членов Ревизионной комиссии) выдается административным государственным служащим корпуса "Б" Ревизионной комиссии за подписью председателя Ревизионной комиссии."
2. Отделу правового обеспечения и документооборота Ревизионной комиссии по Жамбылской области в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Ревизионной комиссии по Жамбылской области;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Ревизионной комиссии по Жамбылской области Жолымбетова Б.Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
председателя А. Шаймерденов