2017 жылға Байзақ ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 8 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 ақпанда № 3318 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Байзақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байзақ ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан барлық ұйымдар үшін 2017 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына қызметкерлердің жалпы санынан квоталар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Байзақ ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды квотаға сәйкес жұмысқа орналастыру бойынша шаралардың ұйымдастырылуын қамтамасыз етсін.
3."Байзақ ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в Байзакском районе на 2017 год
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 27 января 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 февраля 2017 года № 3318
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2017 год от общей численности работников организации независимо от организационно-правовой формы и формы собственности по Байзакскому району согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Байзакского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования.
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Байзакского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.

4. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Сағындық Жұмағұлұлы Кенжебаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Д. Сұлтанбеков
Байзақ ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 28 қаңтардағы
№ 8 қаулысына қосымша
2017 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының квоталары
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін
Жұмыскерлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Түймекент-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
25
4 %
1
2
"Достық-99" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
25
4 %
1
3
"ROLA-7" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
58
2 %
1
4
"Рауан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
25
4 %
1
4 %
1
5
"Анвар" шаруа қожалығы
25
4 %
1
6
"Жамбыл құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
25
4 %
1

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кенжебаева Сагындыка Жумагуловича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Д. Султанбеков
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района
№ 8 от 27 января 2017 года
Квоты рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2017 год
Наименование организации
Списоч ная числен ность работни ков на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц, состоящих на учете службы пробации
Для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
% от списочной численности работни ков
Количество рабочих мест (единиц)
% от списочной численности работников
Коли чество рабочих мест (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Түймекент-2030"
25
4 %
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Достық-99"
25
4 %
1
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "ROLA-7"
58
2 %
1
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Рауан"
25
4 %
1
4 %
1
5
Крестянское хозяйство "Анвар"
25
4 %
1
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жамбыл құс"
4 %
1