"2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №10 - 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 тамыздағы № 18-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 тамызда № 3512 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №10 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3271 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтарда аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
"10 427 127" сандары "10 491 921" сандарымен ауыстырылсын:
"1 297 076" сандары "1 319 809" сандарымен ауыстырылсын:
"9 077 128" сандары "9 119 189" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"10 558 212" сандары "10 623 006" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 22 августа 2017 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 августа 2017 года № 3512
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3271, опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" от 5 января 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "10 427 127" заменить цифрами "10 491 921";
цифры "1 297 076" заменить цифрами "1 319 809";
цифры "9 077 128" заменить цифрами "9 119 189";
в подпункте 2)
цифры "10 558 212" заменить цифрами "10 623 006".

Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 тамыздағы
№18-2 шешіміне 1 қосымша Байзақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№10-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылдарға арналған аудандық бюджет
Санаты
2017 жыл сомасы, мың теңге
Сын ыбы
Iшкi сыныбы
Атауы

Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Секретарь
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 21 декабря
2016 года №10-3
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 22 августа
2017 года №17-2
Районный бюджет на 2017 год
Категория
2017 год сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

229170
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
140178
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
140178
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
693233
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
693233
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
326590
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16629
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
179339
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3000
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18555
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
36658
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
72409
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
641086
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
180017
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4200
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
130000
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
45817
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1554
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1554
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
459515
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
212596
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2788
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21719
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36591
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

229170
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
140178
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
140178
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
693233
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
693233
464
Отдел образования района (города областного значения)
326590
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16629
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
179339
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3000
012
Капитальные расходы государственного органа
0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18555
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
36658
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
72409
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
641086
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
180017
005
Государственная адресная социальная помощь
4200
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
130000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
45817
464
Отдел образования района (города областного значения
1554
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1554
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
459515
002
Программа занятости
212596
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17000
006
Оказание жилищной помощи
2788
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21719
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36591
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида