"Жуалы ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Жуалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы №66 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қарашадағы № 267 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қарашада № 3593 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жуалы ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Жуалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 66 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3375 болып тіркелген және "Жаңа өмір – Новая жизнь" газетінде 2017 жылғы 18 сәуірде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Жуалынского района от 13 марта 2017 года за №66 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Жуалынском районе"
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 9 ноября 2017 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 ноября 2017 года № 3593
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жуалынского района от 13 марта 2017 года за № 66 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Жуалынском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3375 и опубликованно в газете "Жаңа өмір – Новая жизнь" от 18 апреля 2017 года) следующие изменения:
приложение к данному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жуалы ауданы әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
Жуалы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 9 қарашадағы
№267 қаулысына қосымша
Жуалы ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге), оның ішінде
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын балабақшалар мен шағын орталықтарды қосымша "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталық)
Мектеп жанындағы толық күндік "Айгөлек" шағын орталығы
50
0

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Адилбакова Айбара Кунтуовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов
Приложение
к постановлению акимата
Жуалынского района
от 9 ноября 2017 года №267
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Жуалынском районе
Наименование
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе
Размер подушевого финансирования в месяц из местного бюджета (тенге), в том числе
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество мест финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях" (мест)
Количество мест финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (мест)
Финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях" (тенге)
Дополнительное финансирование из программы "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" детским садам и миницентрам финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях" (тенге)
Финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (тенге)
Государственные дошкольные организации (мини центр)
Мини центр "Айгөлек" с полным днем пребывания при школе
50
0