"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 12-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 наурызда № 3335 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 ақпандағы №9-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3319 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3267 болып тіркелген, 2016 жылдың 31 желтоқсанында №207-208 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 137 420" сандары "13 439 943" сандарымен ауыстырылсын;
"10 966 939" сандары "11 269 462" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 137 420" сандары "13 640 487" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
"9 000" сандары "25398" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 28 февраля 2017 года № 12-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 марта 2017 года № 3335
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 16 февраля 2017 года №9-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3319) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3267, опубликовано в районной газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 31 декабря 2016 года за №207-208) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 137 420" заменить цифрами "13 439 943";
цифры "10 966 939" заменить цифрами "11 269 462";
в подпункте 2):
цифры "13 137 420" заменить цифрами "13 640 487";
в пункте 6:
цифры "9 000" заменить цифрами "25 398";

1461055
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
366006
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1095049
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7026953
003
Жалпы білім беру
6657864
006
Балаларға қосымша білім беру
369089
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
106708
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
106708
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
411850
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
411850
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
509942
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17622
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
261977
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1890
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
29355
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1648
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17805
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
179645
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
681574
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
140499
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4066
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
104906
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
31527
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
475168
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
220300
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
48284
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30649
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

1461055
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
366006
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1095049
464
Отдел образования района (города областного значения)
7026953
003
Общеобразовательное обучение
6657864
006
Дополнительное образование для детей
369089
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
106708
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
106708
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
411850
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
411850
464
Отдел образования района (города областного значения)
509942
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17622
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
261977
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1890
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29355
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1648
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17805
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
179645
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
681574
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
140499
005
Государственная адресная социальная помощь
4066
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
104906
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
31527
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
475168
002
Программа занятости
220300
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
48284
006
Оказание жилищной помощи
1500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30649
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

145000
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4860
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15108
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11694
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3378
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
36
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38187
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38187
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15968
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
17000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
219
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
5000
12
Көлiк және коммуникация
340490
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
340490
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
14724
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
325766
13
Басқалар
174714
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
149316
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
149316
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
25398
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
25398
15
Трансферттер
312449
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
312449
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1686
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
310762
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
1
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ

145000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4860
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15108
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11694
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3378
007
Капитальные расходы государственного органа
36
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38187
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38187
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15968
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
17000
015
Капитальные расходы государственного органа
219
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
5000
12
Транспорт и коммуникации
340490
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
340490
022
Развитие транспортной инфраструктуры
14724
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
325766
13
Прочие
174714
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
149316
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
149316
452
Отдел финансов района (города областного значения)
25398
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
25398
15
Трансферты
312449
452
Отдел финансов района (города областного значения)
312449
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1686
051
Трансферты органам местного самоуправления
310762
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ

15676
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15676
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
15676
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
200544
Қордай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 28 ақпандағы
№12-2 шешіміне 2-қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№10-3 шешіміне 5-қосымша
2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламалар атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
040 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

15676
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15676
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
15676
08
Используемые остатки бюджетных средств
200544
Приложение 2
к решению Кордайского
районного маслихата
от 28 февраля 2017 года №12-2
Приложение 5
к решению Кордайского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 10-3
Перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2017-2019 годы по программам в разрезе сельских округов
тыс тенге
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
040 Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2017 год
2018 год
2019 год
2017 год
2018 год
2019 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"