Қақпатас ауылдық округінің Қақпатас ауылындағы көше атауын ауыстыру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қақпатас ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 3301 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақсан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қақпатас ауылдық округі Қақпатас ауылындағы Владимир Комаров көшесінің атауы Алтынбұлақ көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қақпатас ауылдық округі әкімінің бас маманы Н. Рахимбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі С. Естаев

О переименовании улицы села Какпатас Какпатасского сельского округа
Решение акима Какпатасского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 12 января 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 февраля 2017 года № 3301
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоупровлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Владимира Комарова села Какпатас Какпатасского сельского округа на улицу Алтынбулак.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста акима Какпатасского сельского округа Н. Рахимбаевой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Естаев