Сарыбұлақ ауылдық округінің Сарыбұлақ, Қайнар ауылдарындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 11 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 3299 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыбұлақ ауылдық округінің Сарыбұлақ, Қайнар ауылдары көшелерінің атаулары өзгертілсін:
1) Сарыбұлақ ауылы бойынша:
Биртомир көшесі – Самал;
Целинная көшесі – Тың;
Зеленая көшесі – Ақбидай;
Мир көшесі – Күмісбұлақ.
2) Қайнар ауылы бойынша:
Парковая көшесі – Шаңырақ;
Октябрьская көшесі – Үшқоңыр.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарыбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы С. Садыковаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін атқарушы Р. Варшакидзе

О переименовании улиц в селах Сарыбулак, Кайнар Сарыбулакского сельского округа
Решение акима Сарыбулакского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 13 января 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 февраля 2017 года № 3299
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селах Сарыбулак, Кайнар Сарыбулакского сельского округа:
1) по селу Сарыбулак:
улицу Биртомир – Самал;
улицу Целинную – Тын;
улицу Зеленую – Акбидай;
улицу Мира – Кумисбулак.
2) по селу Кайнар:
улицу Парковая – Шанырак;
улицу Октябрьская – Ушконыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложиить на главного специалиста аппарата акима Сарыбулакского сельского округа С. Садыкову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Акима сельского округа Р. Варшакидзе