Сұлутөр ауылдық округінің Көктөбе ауылындағы көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Сұлутөр ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 14 тамыздағы № 5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 3514 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 29 наурыздағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сұлутөр ауылдық округінің Көктөбе ауылындағы Чапаев көшесі Қарақия болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сұлутөр ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман қаржы агенті Г.Бердиеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Е. Мырзагулов

О переименовании улиц в селе Коктобе Сулуторского сельского округа
Решение акима Сулуторского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 14 августа 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 августа 2017 года № 3514
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 марта 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Чапаева села Коктобе Сулуторского сельского округа на Каракия.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалист фин агент аппарата акима Сулуторского сельского округа Г.Бердиевой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е.Мырзагулов