Ауқатты ауылдық округінің Ауқатты ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Ауқатты ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 3305 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауқатты ауылдық округінің Ауқатты ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Комсомольская көшесі – Жасқанат;
Пионерская көшесі – Астана;
Гаражный қалтарысы – Жансай бұрылысы;
Дружба қалтарысы – Ақжазықбұрылысы;
Школьный қалтарысы – Наурыз бұрылысы;
Павлов қалтарысы – Қалқағар бұрылысы;
Спортивный қалтарысы – Тереңсай бұрылысы;
Весенный қалтарысы – Қызылқия бұрылысы;
Больничный қалтарысы – Көккезең бұрылысы;
Мир қалтарысы – Арасан бұрылысы;
Садовый қалтарысы – Саялы бұрылысы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аукатты ауылдық округі әкімінің орынбасары А. Искалиеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Д. Қарымсақов

О переименовании улиц села Аухатты Аухаттинского сельского округа
Решение акима Аухатинского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 12 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 февраля 2017 года № 3305
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Аухатты Аухаттинского сельского округа:
улицу Комсомольская – Жасканат;
улицу Пионерская – Астана;
переулок Гаражный – Жансай;
переулок Дружба – Акжазык;
переулок Школьный – Наурыз;
переулок Павлова – Калкагар;
переулок Спортивный – Теренсай;
переулок Весенний – Кызылкия;
переулок Больничный – Коккезен;
переулок Мира – Арасан;
переулок Садовый – Саялы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Аухаттинского сельского округа А. Искалиева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Д. Карымсаков