Сортөбе ауылдық округінің Сөртөбе, Бұлар батыр ауылдарындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Сортөбе ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 21 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 маусымда № 3478 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 29 наурыздағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сортөбе ауылдық округінің Сортөбе, Бұлар батыр ауылдары көшелерінің атаулары өзгертілсін:
1) Сортөбе ауылы бойынша:
Ленин көшесі - Алтын Орда;
Дружба көшесі – Даңқ;
Молодежная көшесі – Ақсұңқар;
Школьная көшесі – Баласағұн.
2) Бұлар батыр ауылы бойынша:
Карл Маркс көшесі – Өркениет;
Набережная көшесі – Сұлусай;
Степная көшесі – Кеңдала.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сортөбе ауылдық округі әкімінің орынбасары М. Гаровқа жүктелсін.
2. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі И. Буларов

О переименовании улиц в селах Сортобе, Булар батыр Сортобинского сельского округа
Решение акима Сортобинского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 26 мая 2017 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 июня 2017 года № 3478
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на оснований заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 марта 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы в селах Сортобе, Булар батыр Сортобинского сельского округа:
1) по селу Сортобе:
улицу Ленина - Алтын Орда;
улицу Дружба – Данқ;
улицу Молодежная – Аксункар;
улицу Школьная – Баласагун;
2) по селу Булар батыр:
улицу Карла Маркса – Оркениет;
улицу Набережная – Сулусай;
улицу Степная - Кендала.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложиить на заместителя акима Сортобинского сельского округа М. Гарова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким сельского округа И. Буларов