"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 наурыздағы № 9-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 наурызда № 3344 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 16 ақпандағы № 9-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3319 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3262 болып тіркелген, 2017 жылдың 1 қаңтарда аудандық № 1-4 (6253-6256) "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 529 540" деген сандары "6 579 942" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 179 540" деген сандары "5 229 942" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 529 540" деген сандары "6 600 742" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-62 091" деген сандары "-82 891" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"62 091" деген сандары "82 891" деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8-2 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 6 марта 2017 года № 9-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2017 года № 3344
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 16 февраля 2017 года № 9-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3319) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8-2 "О районном бюджете 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3262, опубликовано 1 января 2017 года в газете "Мойынқұм таңы" № 1-4 (6253-6256)) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 529 540" заменить цифрами "6 579 942";
цифры "5 179 540" заменить цифрами "5 229 942";
в подпункте 2):
цифры "6 529 540" заменить цифрами "6 600 742";
в подпункте 5):
цифры "-62 091" заменить цифрами "- 82 891";
в подпункте 6):
цифры "62 091" заменить цифрами "82 891";

17614
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
78784
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
139520
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
138020
037
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
274962
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223607
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
126854
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7496
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1144
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
9085
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33980
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17074
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
17874
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51355
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31341
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
290
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12469
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6855
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
836922
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
182882
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
182882
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

17614
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
78784
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
139520
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
138020
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
274962
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223607
002
Программа занятости
126854
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8000
005
Государственная адресная социальная помощь
2000
006
Помощь в обеспечении жильем
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7496
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1144
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9085
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33980
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17074
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
17874
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51355
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31341
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400
021
Капитальные расходы государственного органа
290
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
12469
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республики Казахстан на 2012-2018 годы
6855
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
836922
464
Отдел образования района (города областного значения)
182882
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
182882
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения