Мойынқұм ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 5 шілдедегі № 122 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 шілдедегі № 3495 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына сәйкес Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 175 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2691 болып тіркелген, 2015 жылдың 17 шілдесінде "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) және "Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 175 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы №195 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3095 болып тіркелген, 2016 жылдың 3 маусымында "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Сәбит Мәденұлы Оразымбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы М. Естаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мойынкумского района
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 5 июля 2017 года №122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 июля 2017 года № 3495
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Мойынкумского района от 27 мая 2015 года № 175 "Об утверждении Регламента акимата Мойынкумского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2691, опубликовано 17 июля 2015 года в газете "Мойынқұм таңы") и постановления акимата Мойынкумского района от 03 мая 2016 года № 195 "О внесении изменения в постановление акимата Мойынкумского района от 27 мая 2015 года № 175 "Об утверждении Регламента акимата Мойынкумского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3095, опубликовано 3 июня 2016 года в газете "Мойынқұм таңы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Оразымбетова Сабита Маденовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района М.Естаев