"2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №8-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 18-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 3607 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 24 қарашадағы №17-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3595 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №8-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3262 болып тіркелген, 2017 жылдың 1 қаңтарда аудандық №1-4 (6253-6256) "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 647 134" деген сандары "6 649 551" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 405 773" деген сандары "1 414 835" деген сандарымен ауыстырылсын;
"8 202" деген сандары "10 391" деген сандарымен ауыстырылсын;
"18 025" деген сандары "18 774" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 215 134" деген сандары "5 205 551" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №8-2 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2017 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 2017 года № 3607
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 24 ноября 2017 года №17-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3595) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №8-2 "О районном бюджете 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3262, опубликовано 1 января 2017 года в газете "Мойынқұм таңы" №1-4 (6253-6256) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 647 134" заменить цифрами "6 649 551";
цифры "1 405 773" заменить цифрами "1 414 835";
цифры "8 202" заменить цифрами "10 391";
цифры "18 025" заменить цифрами "18 774";
цифры "5 215 134" заменить цифрами "5 205 551";
в подпункте 2):

"6 789 237" деген сандары "6 791 654" деген сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың "Аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "6 789 237" заменить цифрами "6 791 654";
Приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по "Экономическому развитию региона, развитию бюджета и местных налогов, сферы промышленности, сельского хозяйства и предпринимательства, рассмотрению проектов договоров о покупке земельных участков, регионального строительства, вопросам охраны окружающей среды"

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихаттың сессиясының Аудандық мәслихаттың
төрағасы хатшысы
Қ. Хасенов Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2017 жылғы 28 қарашадағы № 18-2
шешіміне 1 қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8-2 шешіміне 1 қосымша
Мойынқұм ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
К. Хасенов Ш. Исабеков
Приложение 1к решению
Мойынкумского районного
маслихата № 18-2 от 28 ноября
2017 года
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного
маслихата № 8-2 от 22 декабря
2016 года
Бюджет Мойынкумского района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1
2
3
4
5