2017 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 36 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 ақпанда № 3315 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2017 год
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 10 февраля 2017 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 февраля 2017 года № 3315
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабы 7), 8) тармақшаларына, 27 бабы 1 тармағының 2), 3) тармақшаларына сәйкес Т. Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Т. Рысқұлов ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдарда 2017 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына қызметкерлердің жалпы санынан квоталар 1, 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9, подпунктами 2), 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2017 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности по району Т. Рыскулова от общей численности работников организации согласно приложениям 1, 2.

2. "Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 2017 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Дайрабаев Берік Тынышбекұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Айтақов
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 10 ақпандағы
№ 36 қаулысына 1-қосымша
2017 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлер саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар
Жұмыскерлердің тізімдік санынан%
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің "Құлан-Тазалық" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
46
2%
1
2.
"Шаушен" шаруа қожалығы

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата района Т. Рыскулова" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дайрабаева Берика Тынышбековича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Айтаков
Приложение 1 к постановлению
акимата Т. Рыскуловского района
от 10 февраля 2017 года № 36
Квоты рабочих мест для трудоустройства граждан освобожденных из мест лишения свободы на 2017 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц освобожденных из мест лишения свободы
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
1.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кулан-Тазалык" акимата района Т. Рыскулова
46
2%
1
2.
Крестьянское хозяйство "Шаушен"