2018 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қарашадағы № 413 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 3619 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 7), 8) тармақшаларына, 27-бабы 1-тармағының 2), 3) тармақшаларына сәйкес Т.Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Т.Рысқұлов ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдарда 2018 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына қызметкерлердің жалпы санынан квоталар 1, 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. "Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 2018 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нәлібаев Иззатулла Ермекбайұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Крыкбаев
Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 24 қарашадағы
№ 413 қаулысына 1-қосымша
2018 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлер саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар
Жұмыскер-лердің тізімдік санынан%
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Шаушен" шаруа қожалығы
127
1%
1
Барлығы:
127
1
Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 24 қарашадағы
№ 413 қаулысына 2-қосымша
2018 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлер саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар
Жұмыскерлердің тізімдік санынан%
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1.
"Шаушен" шаруа қожалығы
127
1%
1
2.
"Тұлпар" шаруа қожалығы
5
20%
1
Барлығы:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год
Постановление акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 24 ноября 2017 года № 413. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2017 года № 3619
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8) статьи 9, подпунктами 2), 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат района Т.Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности по району Т.Рыскулова от общей численности работников организации согласно приложениям 1, 2.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата района Т.Рыскулова" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Налибаева Иззатулла Ермекбаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Крыкбаев
Приложение №1 к постановлению
акимата района Т.Рыскулова
от 24 ноября 2017 года № 413
Квоты рабочих мест для трудоустройства гражданосвобожденных из мест лишения свободы на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц освобожденных из мест лишения свободы
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
1.
Крестьянское хозяйство "Шаушен"
127
1%
1
Итого:
127
1
Приложение № 2 к постановлению
акимата района Т.Рыскулова от
24 ноября 2018 года № 413
Квоты рабочих для трудоустройства граждан состоящих на учете службы пробации на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц состоящих на учете службы пробации
% от списочной численности работников
Количество рабочих мест (единиц)
1.
Крестьянское хозяйство "Шаушен"
127
1%
1
2.
Крестьянское хозяйство "Тулпар"
5
20%
1
Итого: