2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 188 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 шілдеде № 3480 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 29 мая 2017 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 июля 2017 года № 3480
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талас ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Таласском районе согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Талас ауданы әкімінің орынбасары Кәдірбек Рысқұлбекұлы Садубаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев
Талас ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "29" мамырдағы
№ 188 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын), оның ішінде
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге), оның ішінде
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын орын саны
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын орын саны
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыру
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру
Мектепке дейінгі ұйымдар (балабақшалар), қала
"Талас ауданы әкімдігінің білім бөлімінің балабақшасы" Азиада мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
90

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Таласского района Садубаева Кадирбек Рыскулбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Рысмендиев
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
№ 188 от "29" мая 2017 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Государственные дошкольные организации
Государственный образовательный заказ (мест), в том числе
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество мест, финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования"
Количество мест, финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения"
Финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования"
Финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения"
Государственные дошкольные организации (детские сады), город
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад Азиада отдела образования акимата Таласского района"
90