Сауда қызметі субъектілерінің қызметін реттеудің мәселелері туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 316 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қарашада № 3592 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2022 жылғы 15 тамыздағы № 304 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 15.08.2022 № 304 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Занының 8-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талас ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Серик Ералиевич Дадабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Алиев
"Сауда қызметi субъектiлерiнiң қызметiн реттеудiң мәселелері туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 316 қаулысына келісім парағы
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі Жамбыл
облысы Ішкі істер департаментінің
Талас ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Айхимбеков
"01" қараша 2017 жыл
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық Денсаулық сақтау
комитетінің Жамбыл облысы
Қоғамдық Денсаулық сақтау
департаментінің Талас аудандық
Қоғамдық Денсаулық сақтау
басқармасының басшысы
Г. Маханова
"01" қараша 2017 жыл
Талас ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 30 қазандағы
№ 316 қаулысына қосымша
Талас ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Жылдам дайындалатын тағам өнімдерін сатуға арналған сауда орындары
Қаратау қаласы, Б.Момышұлы көшесі, № 8 (Б. Момышұлы көшесі жағы)
Қаратау қаласы, Ә.Молдағұлова көшесі, № 39 ("Арнұр" сауда үйінің Ә. Молдағұлова көшесі жағы)
Қаратау қаласы, Т. Рысқұлов көшесі (Ә.Молдағұлова көшесі, № 39 "Арнұр" сауда үйінің Т. Рысқұлов көшесі жағы)
Қаратау қаласы, Ә. Молдағұлова көшесі мен Т. Рысқұлов көшесінің қиылысы
Қаратау қаласы, И. Панфилов көшесі мен Т. Рысқұлов көшесінің қиылысы ("Темір жол вокзалы" ғимаратының маңы)
Ақкөл ауылы, Д. Қонаев көшесі оң жақ бетінде орналасқан (пошта бөлімшесінің маңы)
Үшарал ауылы, Шығыс көшесі, № 26 (дәрігерлік амбулаториясының маңы)
Аққұм ауылы, Д. Қонаев көшесі, ("Сымбат" балабақшасының алды)
Майтөбе ауылы, Көксалов көшесі, № 5 (пошта ғимаратының маңы)
Бостандық ауылы, Абай көшесі, № 9 А ("Төртбай ата" мешітіне қарама-қарсы)
Көктал ауылы, Ленин көшесі, № 2 және 4 үйлердің арасындағы жер тілімдері
Бөлтірік шешен ауылы, Т. Рысқұлов көшесінің бойы,(пошта ғимаратының алды)
Қызыләуіт ауылы, Мектеп көшесі мен Д. Дүйсенбин көшесінің қиылысы
Ақтөбе елді мекені,Сапақ Датқа көшесі Ақтөбе бастауыш мектебінің алды
Есейхан ауылы, Айбосын көшесі, № 7 (мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы)
Ойық ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, № 54 ( ауылға кіре берістегі айналма жолдың маңайы )
С.Шәкіров ауылы, Д.Қонаев көшесі № 23 ("Байтоқты-баба" мешітінің алды)
Тамабек ауылы, Амангелді көшесі, № 10 және № 12 үйлердің арасындағы жер телімінде
Тамды ауылы, Ш. Әбілдаев көшесі, № 28 үйіне қарама-қарсы арнайы орын
Ұлттық алкогольсыз сусындар (киіз үйден) сатуға арналған сауда орындары
Қаратау қаласы, Б. Момышұлы көшесі ("Тәуелсіздіктің-20 жылдығы" саябағының алды)
Қаратау қаласы, Б.Момышұлы көшесі, № 10 (Б. Момышұлы көшесі жағы)
Қаратау қаласы, И. Панфилов көшесі мен Т. Рысқұлов көшесінің қиылысы ("Темір жол вокзалы" ғимаратының маңы)
Қаратау қаласы, Ә. Молдағұлова көшесі, №53 үй ( Ә. Молдағұлова көшесі жағы)
Қаратау қаласы, 3 мөлтек ауданы №16, № 17 үйлердің арасы (А. Шейн көшесі жағы)
Қаратау қаласы, Б. Момышұлы, № 19 (аудандық емхана ғимаратына қарама-қарсы)
Ақкөл ауылы, Д. Қонаев көшесі оң жақ бетінде орналасқан (пошта бөлімшесінің маңы)
Үшарал ауылы, Шығыс көшесі, № 26 (дәрігерлік амбулаториясының маңы)
Аққұм ауылы, Д. Қонаев көшесі, ("Сымбат" балабақшасының алды)
Майтөбе ауылы, Көксалов көшесі, № 5 (пошта ғимаратының маңы)
Бостандық ауылы, Абай көшесі, № 9А ("Төртбай ата" мешітіне қарама-қарсы)
Көктал ауылы, Ленин көшесі, № 2 және 4 үйлердің арасындағы жер тілімдері
Бөлтірік шешен ауылы, Т. Рысқұлов көшесінің бойы,(пошта ғимаратының алды)
Қызыләуіт ауылы, Мектеп көшесі мен Д. Дүйсенбин көшесінің қиылысы
Ақтөбе елді мекені,Сапақ Датқа көшесі Ақтөбе бастауыш мектебінің алды
Есейхан ауылы, Айбосын көшесі, № 7 (мәдениет үйі ғимаратына қарама-қарсы)
Ойық ауылы, Т. Рысқұлов көшесі, № 54 ( ауылға кіре берістегі айналма жолдың маңайы )
С. Шәкіров ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 23 ("Байтоқты-баба" мешітінің алды)
Тамабек ауылы, Амангелді көшесі, № 10 және № 12 үйлердің арасындағы жер телімінде
Тамды ауылы, Ш.Әбілдаев көшесі, № 28 үйіне қарама-қарсы арнайы орын
Бау-бақша, жеміс-жидек және көкөніс өнімдерін сатуға арналған сауда орындары
Қаратау қаласы, 3 мөлтек ауданы № 16, № 17 үйлердің арасы (А. Шейн көшесі жағы)

О вопросах регулирования деятельности субъектов торговой деятельности
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 30 октября 2017 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 ноября 2017 года № 3592. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 15 августа 2022 года № 304
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 15.08.2022 № 304 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить согласно приложению специально отведенные места для осуществления выездной торговли по Таласскому району.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дадабаева Серика Ералиевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Алиев
Лист согласования к постановлению акимата Таласского района от 30 октября 2017 года № 316 "О вопросах регулирования деятельности субъектов торговой деятельности"
"Согласовано"
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Таласского района департамента
внутренних дел Жамбылской
области министерства внутренних
дел Республики Казахстан"
А. Айхимбеков
"01" ноября 2017 год
Руководитель Таласского районного
управления охраны общественного
здоровья департамента охраны
общественного здоровья Жамбылской
области Комитета охраны общественного
здоровья Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Г. Маханова
"01" ноября 2017 год
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
от 30 октября 2017 года № 316
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли по Таласскому району
Торговые места для реализации пищевых продуктов быстрого приготовления
1.
город Каратау, улица Б.Момышулы, № 8 (со стороны улицы Б.Момышулы)
2.
город Каратау, улица А.Молдагулова, №39 (со стороны улицы А.Молдагулова торгового дома "Арнур")
3.
город Каратау, улица Т.Рыскулова, (со стороны улицы Т.Рыскулова рядом торгового дома "Арнур")
4.
город Каратау, пересечение улицы А.Молдагулова и улицы Т.Рыскулова
5.
город Каратау, пересечение улицы И.Панфилова и улицы Т.Рыскулова (возле здания "Железнодорожный вокзал")
6.
Село Аккуль, правая сторона улицы Д.Конаева (возле здания почты)
7.
Село Ушарал, улица Шыгыс, №26 (возле врачебной амбулатории)
8.
Село Аккум, улица Д.Конаева, №12 (перед детским садом "Сымбат")
9.
Село Майтобе, улица Коксалов, №5 (возле здания почты)
10.
Село Бостандык, улица Абая, №9 А (напротив мечети "Тортбай ата")
11.
Село Коктал, улица Ленина,земелный участок между домами №2 и №4
12.
Село Кенес, улица Т.Рыскулова, №1 (возле здания почты)
13.
Село Кызылаут, пересечение улицы Мектеп и улицы Д.Дүйсенбин
14.
Село Ақтобе, улица Сапақ датка возле школы Ақтобе
15.
Село Есейхан, улица Айбосын, №7 (напротив здания дома культуры)
16.
Село Ойык, улица Т.Рыскулова, №54 (колцо возле входа село)
17.
Село С.Шакиров, улица Д.Конаева, №23 (перед мечетью "Байтокты-баба")
18.
Село Тамабек, улица Амангельды, земельный участк между домами №10 и №12
19.
Село Тамды, улица Ш.Абильдаева, напротив дома №28(Возле здания почты)
Торговые места для реализации национальных безалкогольных напитков (с юрт)
1.
Город Каратау, улица Б.Момышулы (перед парком "20-летие Независимости")
2.
Город Каратау, улица Б.Момышулы, №10 (со стороны улицы Б.Момышулы)
3.
Город Каратау, пересечение улицы И.Панфилова и улицы Т.Рыскулова (возле здания "Железнодорожный вокзал")
4.
Город Каратау, улица А.Молдагулова, №53 (со стороны улицы А.Молдагулова)
5.
Город Каратау, 3 микрорайон, между домами №16 и №17 (со стороны улицы А.Шейн)
6.
Город Каратау, улица Б.Момышұлы, №19 (напротив здания районной больницы)
7.
Село Аккуль, правая сторона улицы Д.Конаева (возле здания почты)
8.
Село Ушарал, улица Шыгыс, №26 (возле врачебной амбулатории)
9.
Село Аккум, улица Д.Конаева, №12 (перед детским садом "Сымбат")
10.
Село Майтобе, улица Коксалов, №5 (возле здания почты)
11.
Село Бостандык, улица Абая, №9 А (напротив мечети "Тортбай ата")
12.
Село Коктал, улица Ленина,земелный участок между домами №2 и №4
13.
Село Болтирик шешен, по улицы Т.Рыскулова, (возле здания почты)
14.
Село Кызылаут, пересечение улицы Мектеп и улицы Д.Дүйсенбин
15.
Село Ақтобе, улица Сапақ датка возле школы Ақтобе
16.
Село Есейхан, улица Айбосын, №7 (напротив здания дома культуры)
17.
Село Ойык, улица Т.Рыскулова, №54 (колцо возле входа село)
18.
Село С.Шакиров, улица Д.Конаева, №23 (перед мечетью "Байтокты-баба")
19.
Село Тамабек, улица Амангельды, земельный участк между домами №10 и №12
20.
Село Тамды, улица Ш.Абильдаева, напротив дома №28 (Возле здания почты)
Торговые места для реализации садоводческих, плодово-ягодной и овощной продукции
1.
Город Каратау, 3 микрорайон, между домами №16 и №17 (со стороны улицы А.Шейн)
2.