Шу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 180 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 маусымда № 3444 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Шу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Есеев Бауыржан Бақытжанұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
Шу ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 26 мамырдағы
№ 180 қаулысына қосымша
Шу ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізімі
1. "Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің атауы өзгеруіне байланысты Ережесін жаңа редакцияда бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымында № 238 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2015 жылы 4 тамызда №2716 болып тіркелген, 2015 жылдың 12 тамызында "Шу өңірі" газетінде, 2015 жылдың 12 тамызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған)
2. "Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы №31 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2016 жылы 19 ақпанда №2943 болып тіркелген, 2016 жылдың 24 ақпанында "Шу өңірі" газетінде, 2016 жылдың 22 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған)
3. "Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы №120 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2016 жылы 14 сәуірде №3030 болып тіркелген, 2016 жылдың 27 сәуірінде "Шу өңірі" газетінде, 2016 жылдың 25 сәуірінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған)

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Шуского района
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 26 мая 2017 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 июня 2017 года № 3444
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Шуского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Есеева Бауыржана Бакытжановича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от 26 мая 2017 года № 180
Перечень постановлений акимата Шуского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Шуского района от 29 июня 2015 года №238 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел ветеринарии акимата Шуского района Жамбылской области" в новой редакции в связи с изменением наименования (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2716, опубликовано 12 августа 2015 года в газете "Шуская долина", 12 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет")
2. Постановление акимата Шуского района от 13 января 2016 года № 31 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел внутренней политики акимата Шуского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2943, опубликовано 24 февраля 2016 года в газете "Шуская долина", 22 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет")
3. Постановление акимата Шуского района от 28 марта 2016 года № 120 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции акимата Шуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3030, опубликовано 27 апреля 2016 года в газете "Шуская долина", 25 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет")