"2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы №11 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 318 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 3533 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Шу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 11 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3326 болып тіркелген, 2017 жылдың 11 наурызында "Шу өңірі" газетінде, 2017 жылдың 13 наурызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Шуского района от 25 января 2017 года №11 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год"
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 14 сентября 2017 года № 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 сентября 2017 года № 3533
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шуского района от 25 января 2017 года №11 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3326, опубликовано 11 марта 2017 года в газете "Шуская долина", 13 марта 2017 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
приложение к данному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ербол Еркінұлы Аймамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
Шу ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 318 қаулысына қосымша
2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге), оның ішінде
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын балабақшалар мен шағын орталықтарды қосымша "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталық)
Толық күндік шағын орталықтар

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аймамбетова Ербола Еркиновича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
Приложение к постановлению
акимата Шуского района от
14 сентября 2017 года № 318
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Наименование
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе
Размер подушевого финансирования в месяц из местного бюджета (тенге), в том числе
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество мест финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования"
Количество мест финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения"
Финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях" (тенге)
Дополнительное финансирование из программы "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" детским садам и миницентрам финансируемых по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (тенге)
Финансируемых по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (тенге)
Государственные дошкольные организации (миницентр)
Миницентры с полным днем прибывания