Қарағанды қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы VI шақырылған ХVIII сессиясының № 210 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қазанда № 4396 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 265 "Қарағанды қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2528 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 6 ақпанында, 2014 жылғы 6 ақпандағы № 015 (1249) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Қарағанды қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы №375 "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы XХХ сессиясының № 265 "Қарағанды қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2897 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 8 қаңтарында, 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 162 (1396) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарағанды қалалық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Досжанов
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Бексұлтанов

О признании утратившими силу некоторых решений Карагандинского городского маслихата
Решение ХVIII сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 11 октября 2017 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 октября 2017 года № 4396
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Карагандинского городского маслихата:
1) решение Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2013 года № 265 "Об утверждении Регламента Карагандинского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2528, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 6 февраля 2014 года, газете "Взгляд на события" от 6 февраля 2014 года № 015 (1249));
2) решение Карагандинского городского маслихата от 27 ноября 2014 года № 375 "О внесении изменений в решение ХХХ сессии Карагандинского городского маслихата V созыва от 23 декабря 2013 года № 265 "Об утверждении Регламента Карагандинского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2897, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 8 января 2015 года, газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2014 года № 162 (1396)).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата Карагандинского городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Досжанов
Секретарь городского маслихата К. Бексултанов