Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 19/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қыркүйекте № 4349 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 37/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 26.11.2019 № 37/01 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 21 августа 2017 года № 19/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 сентября 2017 года № 4349. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 26 ноября 2019 года № 37/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 26.11.2019 № 37/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда жұмыс орындары квотасы белгіленсін:
1) осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан бір пайыз көлемде;

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест:
1) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента от списочной численности работников, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары З.Д. Акилбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі Б. Ахметов
Жезқазған қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 21 тамыздағы № 19/03
қаулысына 1 қосымша
Ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарғажұмыс орындары квотасы
Ұйымныңатауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі(% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қарттар мен мүгедектерінің медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
95
1
1
2
"Жезқазған қаласының білім бөлімінің №13 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
96
1
1
3
"Жезқазған қаласының білім бөлімінің Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы №7 мектеп-лицейі"
100
1
1
4
"Жезқазған қаласының білім бөлімінің №1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
130
1
1
5
"Байқоңыров атындағы Жезқазған университеті" акционерлік қоғамы
270
1
3
Жезқазған қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 21 тамыздағы
№ 19/03 қаулысына
2 қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындары квотасы
Ұйымныңатауы
Жұмыскерлердіңтізімдік саны
Квотаның көлемі(% жұмыскерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қарттар мен мүгедектерінің медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
95
2
2
2
Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Бексеитова Н.А."
113
3
3
3
Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Макенбаева"
102
3
2
4
"Жезқазған қаласының білім бөлімі" мемлекетік мекемесінің №13 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
96
2
2
5
Жеке кәсіпкер "Даулетбаева"
52
2
1
6
"Жезқазған қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қаныш Имантайұлы Сәтбаев атындағы №7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2) для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Акилбекову З.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказгана Б. Ахметов
Приложение 1
к постановлению
акимата
города Жезказган
от 21 августа 2017 года
№ 19/03
Квоты рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение престарелых и инвалидов города Жезказган Карагандинской области"
95
1
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №13 отдела образования города Жезказгана"
96
1
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №7 имени Каныша Имантаевича Сатпаева отдела образования города Жезказгана"
100
1
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Средняяобщеобразовательная школа №1 отдела образования города Жезказгана"
130
1
1
5
Акционерное общество "Жезказганский университет имени Байконурова"
270
1
3
Приложение 2
к постановлению
акимата
города Жезказган
от 21 августа 2017 года
№ 19/03
Квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное учреждение "Медико-социальное учреждение престарелых и инвалидов города Жезказган Карагандинской области"
95
2
2
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Бексеитова"
113
3
3
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Макенбаева"
102
3
3
4
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №13" государственное учреждение "Отдел образования города Жезказгана"
96
2
2
5
Индивидуальный предприниматель "Даулетбаева"
52
2
1
6
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №7 имени Каныша Имантаевича Сатпаева" государственное учреждение "Отдел образования города Жезказгана"