Жезқазған қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 23 қарашадағы № 14/144 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 желтоқсанда № 4467 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 23/196 "Жезқазған қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2633 тіркелген, 2014 жылғы 21 мамырдағы "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, "Сарыарқа" газетінде 2014 жылғы 30 мамырдағы № 21 (7876) жарияланған);
2) Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 қарашадағы № 30/262 "Жезқазған қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2893 тіркелген, 2015 жылғы 21 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде, "Сарыарқа" газетінде 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4 (7912), "Жезказганский вестник" газетінде 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4 (54) жарияланған) шешімімен бекітілген Жезқазған қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1- тармағы.
2. Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы № 13/138 Жезқазған қалалық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 23/196 "Жезқазған қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Бериков
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Медебаев

О признании утратившими силу некоторых решений Жезказганского городского маслихата
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 23 ноября 2017 года № 14/144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2017 года № 4467.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жезказганского городского маслихата:
1) решение Жезказганского городского маслихата от 14 апреля 2014 года № 23/196 "Об утверждении Регламента Жезказганского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 2633, опубликовано в информационно – правовой системе "Әділет" от 21 мая 2014 года, в газете "Сарыарқа" от 30 мая 2014 года № 21(7876)).
2) пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Жезказганского городского маслихата, утвержденных решением Жезказганского городского маслихата от 26 ноября 2014 года № 30/262 "О внесении изменений в некоторые решения Жезказганского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 2893, опубликовано в информационно–правовой системе № "Әділет" от 21 января 2015 года, в газете "Сарыарқа" от 30 января 2015 года № 4 (7912) в газете "Жезказганский вестник" от 30 января 2015 года №4 (54)).
2. Отменить решение Жезказганского городского маслихата от 11 октября 2017 года № 13/ 138 "О признании утратившим силу решения Жезказганского городского маслихата от 14 апреля 2014 года № 23/196 "Об утверждении Регламента Жезказганского городского маслихата".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Бериков
Секретарь городского маслихата С. Медебаев