Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 22 қарашадағы № 29/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 4472 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 09/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 02.04.2018 № 09/02 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 22 ноября 2017 года № 29/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 декабря 2017 года № 4472. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 2 апреля 2018 года № 09/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 02.04.2018 № 09/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшысына сәйкес Жезқазған қаласы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары З.Д. Акилбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі Б. Ахметов
Жезқазған қаласы әкімдігінің

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Жезказган согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Акилбекову З.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Жезказган Б. Ахметов
Приложение к постановлению
акимата города Жезказган

2017 жылғы "22" қарашадағы
№ 29/01қаулысына қосымша
Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысы бір айға қаржыландыру (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ата-аналардың бір айға ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
мемлекеттік
мемлекеттік
мемлекеттік
мемлекеттік
3 жасқа дейін

от "22" ноября 2017 года
№ 29/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы
Виды дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
государственный образовательный заказ дошкольных организаций в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
государственный
государственный
государственный
государственный
до 3 лет