Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және бірыңғай ұйымдастырушы мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді орындайтын жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 2/2 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қаңтарда № 4120 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 11/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 07.03.2019 № 11/3 (01.03.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, бюджет қаражаттарын ұтымды және тиімді жұмсау мақсатында Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теміртау қаласы бойынша тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы болып "Теміртау қаласының мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі" мемлекеттік мекемесі айқындалсын.
2. Бірыңғай ұйымдастырушы мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді орындайтын жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес айқындалсын.
3. Тапсырыс берушілер, жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыға Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы қолданыстағы заңнамасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруға және өткізуге қажетті құжаттардың ұсынылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 12 қаңтардағы
№ 2/2 қаулысына
қосымша
Бірыңғай ұйымдастырушы мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді орындайтын жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің тізбесі
р/с
Мемлекеттік сатып алудың атауы
1
Бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде объектілер салу және реконструкциялау кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжирингтік қызметтерді көрсету
2
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету
3
Бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде жаңа объектілер салу немесе салынғанын күрделі жөндеу және реконструкциялау
4
Бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
5
Бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде объектілер салуға және реконструкциялауға жобалық-сметалық құжаттама жасау не бар жобалық-сметалық құжаттаманы түзету
6
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама жасау не бар жобалық-сметалық құжаттаманы түзету

Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и перечня работ и услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 12 января 2017 года № 2/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 января 2017 года № 4120. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 7 марта 2019 года № 11/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 07.03.2019 № 11/3 (вводится в действие с 01.03.2019).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", в целях оптимального и эффективного расходования бюджетных средств, акиматгорода Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для заказчиков единым организатором государственных закупок по городу Темиртау государственное учреждение "Отдел государственных активов и закупок города Темиртау".
2. Определить перечень работ и услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором государственных закупок согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Заказчикам, администраторам местных бюджетных программ обеспечить предоставление единому организатору государственных закупок необходимых документов для организации и проведения государственных закупок согласно действующему законодательству Республики Казахстан о государственных закупках.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Темиртау.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов
Приложение
к постановлению акимата города Темиртау
от 12 января 2017 года № 2/2
Перечень работ и услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок
№ п/п
Наименование государственных закупок
1
Оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при строительстве и реконструкции объектов в рамках бюджетных программ развития
2
Оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при проведении капитального и среднего ремонта автомобильных дорог
3
Строительство новых либо капитальный ремонт и реконструкция имеющихся объектовв рамках бюджетных программ развития
4
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в рамках бюджетных программ развития
5
Разработка проектно-сметной документации либо корректировка имеющейся проектно-сметной документации на строительство и реконструкцию объектов в рамках бюджетных программ развития
6
Разработка проектно-сметной документации либо корректировка имеющейся проектно-сметной документации на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог