Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 112 "2017 – 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 шілдедегі № 180 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 шілдеде № 4315 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 112 "2017 – 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4085 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы 2 (2243) нөмірінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 25 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 057 664 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 323 437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 740 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 17 711 487 мың теңге;
2) шығындар – 21 673 816 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 616 152 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 616 152 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 616 152 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2017 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің және шығындарының құрамында мынадай трансферттер қарастырылғаны 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін:
1) республикалық және облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 843 513 мың теңге сомасында;
2) республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 11 215 622 мың теңге сомасында;
3) облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 1 840 529 мың теңге сомасында.";

О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 112 "О городском бюджете на 2017 – 2019 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 12 июля 2017 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 июля 2017 года № 4315
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 112 "О городском бюджете на 2017 – 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4085, опубликовано в № 2 (2243) газеты "Шарайна" от 13 января 2017 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 057 664 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 323 437 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 740 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 711 487 тысяч тенге;
2) затраты – 21 673 816 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 616 152 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 616 152 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 616 152 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в составе доходов и расходов городского бюджета на 2017 год предусмотрены следующие трансферты согласно приложению 4:
1) целевые текущие трансферты из республиканского и областного бюджета в сумме 843 513 тысяч тенге;
2) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 11 215 622 тысячи тенге;
3) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 1 840 529 тысяч тенге.";

13 899 664
ағымдағы нысаналы трансферттер
843 513
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
9 815
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
10 565
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
4 476
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
500
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы еңбек нарығын дамытуға бағытталған ісшараларды іске асыруға
15 400
цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
9 799
материалдық-техникалық базаны нығайтуға және білім беру нысандарына жөндеу жүргізуге
10 000
автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа
жөндеуден өткізуге
756 896
еңбек нарығындағы қажетті мамандықтар бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді кәсіби оқытуға
25 897
вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдауға
165
дамуға:
13 056 151
республикалық бюджет есебінен
11 215 622
бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
10 454 439
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
761 183
облыстық бюджет есебінен
1 840 529
бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
1 518 061
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
266 180
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
43 049
мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялауға
13 239
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2017 жылғы 12 шілдедегі
18 сессиясының № 180 шешіміне
3 қосымша
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
13 сессиясының № 112 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған Жезқазған кентінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ Атауы
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
1
2
3
4
5
6
Шығындар
30 440
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
26 823
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
26 823
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
26 823
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 823
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 617
2
Коммуналдық шаруашылық

13 899 664
целевые текущие трансферты
843 513
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
9 815
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
10 565
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
4 476
на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
500
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
15 400
на создание цифровой образовательной инфраструктуры
9 799
на укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
10 000
на проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
756 896
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям
25 897
на оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
165
на развитие:
13 056 151
за счет республиканского бюджета
11 215 622
на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
10 454 439
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
761 183
за счет областного бюджета
1 840 529
на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
1 518 061
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
266 180
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
43 049
на строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
13 239
Приложение 3
к решению 18 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 12 июля 2017 года № 180
Приложение 5
к решению 13 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 26 декабря 2016 года № 112
Перечень бюджетных программ поселка Жезказган на 2017 год
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Затраты
30 440
01
Государственные услуги общего характера
26 823
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
26 823
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 823
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 823
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 617
2
Коммунальное хозяйство