Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі III сессиясының № 789/3 "Тіркелген жиынтық салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 шілдедегі VI шақырылған XIV сессиясының № 1414/14 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 тамызда № 4338 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы № 1515/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 10.05.2018 № 1515/21 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі III сессиясының № 789/3 "Тіркелген жиынтық салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-8-110 тіркелген, 2012 жылғы 25 мамырда № 21 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменения в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 789/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение XIV сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 июля 2017 года № 1414/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 августа 2017 года № 4338. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 1515/21
Сноска. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10.05.2018 № 1515/21 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соотвествии с Кодексом Республики от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 789/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-8-110, опубликовано 25 мая 2012 года в газете "Шахтинский вестник" № 21), следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.