Абай ауданы әкімінің "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2017 жылғы 21 қыркүйектегі № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қазанда № 4367 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2017 жылдың 24 тамызындағы № 7 хаттамасы негізінде, Абай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Абай ауданы әкімінің 2017 жылғы 28 сәуіріндегі №2 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4252 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 16 мамырда жарияланған, 2017 жылғы 13 мамырында № 18 "Абай Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданы әкімінің м.а. М. Магзин

Об отмене решения акима Абайского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 21 сентября 2017 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 октября 2017 года № 4367
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуации при акимате Абайского района Карагандинской области от 24 августа 2017 года № 7, аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Абайского района от 28 апреля 2017 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4252, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 мая 2017 года, опубликовано в районной газете "Абай Ақиқат" от 13 мая 2017 года № 18).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Абайского района М. Магзин