Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 04 сәуірдегі "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 23/02 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 106/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қарашада № 4448 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 04 сәуірдегі № 23/02 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4219 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 2 мамырда, "Жаңаарқа" аудандық газетінің №16-17 (9805) санында 2017 жылы 25 сәуірде жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
атқарушы
Қ. Қожықаев

О признании утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района от 04 апреля 2017 года № 23/02 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы"
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 27 октября 2017 года № 106/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 ноября 2017 года № 4448
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района от 04 апреля 2017 года № 23/02 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4219, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 мая 2017 года, в районной газете "Жаңаарқа" 25 апреля 2017 года №16-17 (9805)).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
К. Кожукаев