Қарқаралы ауданы әкімінің шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2017 жылғы 3 қазандағы № 05 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қазанда № 4373 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 568 "Нормативтік құқықтық актілерді ресімдеу, келісу, мемлекеттік тіркеу және олардың күшін жою қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қарқаралы ауданы әкімінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 02 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4222 болып тіркелді, 2017 жылы 22 сәуірде "Қарқаралы" газетінің № 33-34 (11554) санында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 27 сәуірде жарияланған) шешімі;
2) Қарқаралы ауданы әкімінің 2017 жылғы 01 маусымдағы № 04 "Қарқаралы ауданы әкімінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 02 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4271 болып тіркелді, 2017 жылы 10 маусымда "Қарқаралы" газетінің № 47-48 (11568) санында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 16 маусымда жарияланған) шешімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Аудан әкімі К. Максутов

О признании утратившими силу решений акима Каркаралинского района
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 3 октября 2017 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 октября 2017 года № 4373
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2016 года № 568 "Об утверждении Правил оформления, согласования, государственной регистрации нормативных правовых актов и их отмены", аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение акима Каркаралинского района от 18 апреля 2017 года № 02 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4222, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 22 апреля 2017 года за № 33-34 (11554), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 апреля 2017 года);
2) решение акима Каркаралинского района от 01 июня 2017 года № 04 "О внесении изменения в решение акима Каркаралинского района от 18 апреля 2017 года № 02 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4271, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 10 июня 2017 года за № 47-48 (11568), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 июня 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К. Максутов