Көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Талдысай ауылының әкімінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 4502 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 4 шілдедегі қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Талдысай ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Талдысай ауылының көшелері:
Советская және Строительная көшелері Тәуелсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Р. Жунусов

О переименовании улиц
Решение акима села Талдысай Нуринского района Карагандинской области от 12 декабря 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 декабря 2017 года № 4502.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 4 июля 2017 года, аким села Талдысай Нуринского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Талдысай Нуринского района:
Улицы Советская и Строительная в улицу Тәуелсіздік.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким села Р. Жунусов