Көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Щербаковское ауылының әкімінің 2017 жылғы 11 қазандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қазанда № 4401 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 4 шілдедегі қорытындысына сәйкес, Щербаковское ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Щербаковское ауылының көшелері:
1) Целинная көшесі Нұрлы жол көшесіне;
2) Строительная көшесі Астана көшесіне;
3) Мира көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
4) Степная көшесі Алтын Орда көшесіне;
5) Ставропольская көшесі Мәңгілік ел көшесіне;
6) Речная көшесі Ынтымақ көшесіне;
7) Озерная көшесі Болашақ көшесіне;
8) Новостройка көшесі Достық көшесіне;
9) Ново-Московская көшесі Сарыарқа көшесіне;
10) Набережная көшесі Қазақстан көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімінің
міндеттерін атқарушысы
Н. Оралбаев

О переименовании улиц
Решение акима села Щербаковское Нуринского района Карагандинской области от 11 октября 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 октября 2017 года № 4401
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 4 июля 2017 года, аким села Щербаковское РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Щербаковское Нуринского района:
1) улицу Целинная в улицу Нұрлы жол;
2) улицу Строительная в улицу Астана;
3) улицу Мира в улицу Тәуелсіздік;
4) улицу Степная в улицу Алтын Орда;
5) улицу Ставропольская в улицу Мәңгілік ел;
6) улицу Речная в улицу Ынтымақ;
7) улицу Озерная в улицу Болашақ;
8) улицу Новостройка в улицу Достық;
9) улицу Ново-Московская в улицу Сарыарқа;
10) улицу Набережная в улицу Қазақстан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села
Н. Оралбаев