2017 жылға арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 11/71 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 4204 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 40/415 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 28.09.2017 № 40/415 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Приозерск қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда жұмыс орындары квотасы белгіленсін:
1) қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметі есебінде тұрған адамдар үшін 1 қосымшаға сәйкес;
2) бас бостандығын айыру орындарынан босатылған адамдар үшін 2 қосымшаға сәйкес;
3) ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар үшін 3 қосымшаға сәйкес.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Камзин
Приозерск қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 16 наурыздағы
№ 11/71 қаулысына № 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
№ р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Приозерск қаласының "Достық" балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
77
2
2
Приозерск қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 16 наурыздағы
№ 11/71 қаулысына № 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
№ р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарүшін жұмыс орындарының саны
1.
"Коммуналдық тұрғын үйлерді қайта қалыптастыру басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны

Об установлении квоты рабочих мест на 2017 год
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 16 марта 2017 года № 11/71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 апреля 2017 года № 4204. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 28 сентября 2017 года № 40/415
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 28.09.2017 № 40/415 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест на 2017 год:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, согласно приложению 1;
2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 2;
3) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, согласно приложению 3.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Казиеву Б.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города К. Камзин
Приложение 1
к постановлению акимата
города Приозерск
от 16 марта 2017 года № 11/71
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр детско-юношеского творчества "Достық" города Приозерск"
77
2
2
Приложение № 2
к постановлению акимата
города Приозерск
от 16 марта 2017 года № 11/71
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
№ п/п
Наименование предприятия
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Коммунальное государственное предприятие "Управление жилищно-коммунального реформирования"

237
2
5
Приозерск қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 16 наурыздағы
№ 11/71 қаулысына № 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
№ р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Приозерск қаласының "Балақай" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
54
2
1

237
2
5
Приложение № 3
к постановлению акимата
города Приозерск
от 16 марта 2017 года № 11/71
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
№ п/п
Наименование предприятия
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балақай" города Приозерск"
54
2
1