"Приозерск қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы № 30/203 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы ХV сессиясының № 15/141 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қазанда № 4418 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы XXХ сессиясының № 30/203 "Приозерск қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2559 болып тіркелген, "Приозерский вестник" газетінің 2014 жылғы 21 наурыздағы № 12/345 және 2014 жылғы 7 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
Приозерск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXХIX сессиясының № 39/281 "Приозерск қалалық мәслихатының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2928 болып тіркелген, "Приозерский вестник" газетінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 05/390 және 2015 жылғы 5 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) енгізілген Приозерск қалалық мәслихатының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Бейскеев
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Сәрсембеков

О признании утратившим силу решения Приозерского городского маслихата от 25 февраля 2014 года № 30/203 "Об утверждении регламента Приозерского городского маслихата"
Решение ХV сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № 15/141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 октября 2017 года № 4418
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
решение XXX сессии Приозерского городского маслихата от 25 февраля 2014 года № 30/203 "Об утверждении регламента Приозерского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2559, опубликовано в газете "Приозерский вестник" от 21 марта 2014 года № 12/345 и в информационно-правовой системе "Әділет" 7 апреля 2014 года);
пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Приозерского городского маслихата, внесенных решением XXXIX сессии Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 39/281 "О внесении изменений в некоторые нормативные правовые акты Приозерского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2928, опубликовано в газете "Приозерский вестник" от 6 февраля 2015 года № 05/390 и в информационно-правовой системе "Әділет" 5 февраля 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Бейскеев
Секретарь городского маслихата Б. Сарсембеков