Қызылорда қаласының Ақжарма ауылын қайта атау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 709 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 97 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 5749 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 22 қарашадағы № 4 қорытындысына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласының Ақжарма ауылы "Баймұрат батыр" ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы шешім мен қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезектен тыс 11-сессиясының төрағасы
И. Шағыртаев
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байқадамов

О переименовании села Акжарма города Кызылорда
Постановление акимата Кызылординской области от 15 февраля 2017 года № 709 и Решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 марта 2017 года № 5749
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 22 ноября 2016 года № 4 Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать село Акжарма города Кызылорда в село "Баймұрат батыр".
2. Настоящее решение и постановление вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 11 сессии
Кызылординского областного маслихата
И. Шагиртаев
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов