Қызылорда облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 835 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 шілдеде № 5907 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Аудандар аймағында тұратын есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары;
2) Қызылорда қаласы аймағында тұратын есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін.
2. "Қызылорда облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 шілдедегі № 532 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5578 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 31 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей, не имеющих приборов учета в Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 13 июля 2017 года № 835. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 июля 2017 года № 5907
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей, не имеющих приборов учета, проживающих на территории районов;
2) нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей, не имеющих приборов учета, проживающих на территории города Кызылорды.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 13 июля 2016 года № 532 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5578, опубликовано 31 августа 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").

3. "Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Сүлейменовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "13" шілдедегі
№ 835 қаулысымен
бекітілген
Аудандар аймағында тұратын есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
Тұтыну сипаты
Өлшем бірлігі
Тәулікке тұтынатын су нормасы (литр)
1.
Көшедегі су тарату колонкаларынан суды алу
1 тұрғын тәулігіне

3. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Сулейменова С.Ж.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от "13" июля 2017 года № 835
Нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей, не имеющих приборов учета, проживающих на территории районов
Характеристика потребления
Единица измерения
Норма потребления воды за сутки (литр)
1.
Разбор воды из уличных водоразборных колонок
1 житель в сутки