"2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 49-9/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 20 ақпандағы № 68-11/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 ақпанда № 5740 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 49-9/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5680 тіркелген, 2016 жылдың 28 желтоқсанында "Халық ақпарат" және "Ел тілегі" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 31 049 458 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 075 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 79 470 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 421 125 мың теңге;
трансферттер түсімі- 14 473 783 мың теңге;
2) шығындар – 31 536 741,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 127 448,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 137 936,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 488 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -614 732,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 614 732,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 400 207,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 555 958 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 770 482,5 мың теңге;
бюджет қаражатының қалдықтары – 770 482,5 мың теңге.".
Аталған шешімнің 4 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жергілікті атқарушы органының резерві 200 054,8 мың теңге сомасында бекітілсін.";

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 49-9/1 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 20 февраля 2017 года № 68-11/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 февраля 2017 года № 5740. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 14 декабря 2016 года № 49-9/1 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5680, опубликовано 28 декабря 2016 года в газетах "Халық ақпарат" и "Ел тілегі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 31 049 458 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 075 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 79 470 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 421 125 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 473 783 тысяч тенге;
2) затраты – 31 536 741,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 127 448,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 137 936,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 488 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовым активам – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -614 732,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 614 732,0 тысяч тенге;
поступление займов – 400 207,5 тысяч тенге;
погашение займов – 555 958 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 770 482,5 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 770 482,5 тысяч тенге.".
Пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 200 054,8 тысяч тенге.";

79 470,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
46 054,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
1 098,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
1 098,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
34 429,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстер
8 746,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiндегi тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетiн кiрiстер
25 683,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
10 527,0
03
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
9 335,0
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1 180,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
12,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
167,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
167,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
167,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
59,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
59,0
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
59,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
11 274,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
11 274,0
05
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттiк мекемелер салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
0,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар

79 470,0
01
Доходы от государственной собственности
46 054,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
1 098,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
1 098,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
34 429,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
8 746,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
25 683,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
10 527,0
03
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
9 335,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
1 180,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
12,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
167,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
167,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
167,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
59,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
59,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
59,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
11 274,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
11 274,0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета
0,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета