"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 08 маусымдағы №5546 қаулысының күшін жою туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017жылғы 24 сәуірдегі № 7657 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 мамырда № 5820 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 08 маусымдағы № 5546 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5538 тіркелген, "Ақмешiт ақшамы" газетiнде 2016 жылғы 22 маусымда № 46-47, "Кызылорда таймс" газетінде 2016 жылғы 22 маусымда № 27, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 29 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев

О признании утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 08 июня 2016 года №5546 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 24 апреля 2017 года № 7657. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 мая 2017 года № 5820
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорда от 08 июня 2016 года № 5546 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов № 5538, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 22 июня 2016 года №46-47, в газете "Ақмешiт ақшамы" от 22 июня 2016 года №27, от 29 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев