Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 30-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 наурызда № 5745 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 маусымдағы № 95-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 13.06.2017 № 95-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квоталары:
1) пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
3) ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Арал ауданының ұйымдарында жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Арал ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ М. ОРАЗБАЕВ

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 17 февраля 2017 года № 30-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 марта 2017 года № 5745. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 13 июня 2017 года № 95-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 13.06.2017 № 95-қ (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Установить квоты рабочих мест:
1) для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации;
2) для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы;
3) для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере двух процентов от списочной численности работников в организациях Аральского района на 2017 год, независимо от организационно-правовой формы и от формы собственности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аральского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА М. ОРАЗБАЕВ