"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №55 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 наурыздағы № 68 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 5763 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы кезекті он бірінші сессиясының № 55 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5685 нөмірімен тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы №2 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 12 319 334 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 917 330 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 26 487 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 10 363 272 мың теңге, оның ішінде субвенция
көлемі 8 602 310 мың теңге;
2) шығындар- 12 386 121,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 275 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 10 211 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 936 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо- 11 300 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 11 300 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 79 362,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79 362,1 мың теңге.";
"2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы кезекті он бірінші сессиясының №55 шешімінің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының кезектен
тыс он екінші сессиясының төрағасы
Қ. Шынжанов
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов

О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 55 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 6 марта 2017 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 марта 2017 года № 5763. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной одиннадцатой сессии Аральского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 55 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5685, опубликовано в районной газете "Толқын" от 10 января 2016 года №2) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1) доходы – 12 319 334 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 917 330 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 487 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 363 272 тысяч тенге, в том числе субвенции – 8 602 310 тысяч тенге;
2) затраты - 12 386 121,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 275 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 10 211 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 936 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 300;
приобретение финансовых активов – 11 300;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 79 362,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 79 362,1 тысяч тенге".
приложения 1, 4 решения очередной одинадцатой сессии Аральского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 55 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" изложить согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной двеннадцатой сессии
Аральского районного маслихата
К.Шынжанов
Секретарь Аральского маслихата Д.Мадинов
Приложение 1
к решению внеочередной двенадцатой
сессии Аральского районного маслихата

27 037
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 867
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
153 625
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
142 295
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 330
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
580 774,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
506 459,4
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74 315
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
29 293
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 969
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 824
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
31 085
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 459
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
626
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 649
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 649
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15 153
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 153
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
54 978
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 378
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
02
Қорғаныс
4 227
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 227
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 227
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 401
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

27 037
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
26 867
003
Капитальные расходы государственных органов
170
122
Аппарат акима района (города областного значения)
153 625
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
142 295
003
Капитальные расходы государственных органов
11 330
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
580 774,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
506 459,4
022
Капитальные расходы государственных органов
74 315
452
Отдел финансов района (города областного значения)
29 293
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 969
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 824
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
31 085
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
30 459
004
Капитальные расходы государственного органа
626
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 649
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21 649
493
Отдел предпринимательства , промышленности и туризма района (города областного значения)
15 153
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15 153
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
54 978
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
54 378
003
Капитальные расходы государственного органа
600
02
Оборона
4 227
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 227
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 227
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 401
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

156 021
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
23 612
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
63 055
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
63 055
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
405 746
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
156 768
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 275
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
38 676
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
396
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 003
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
118 927
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 460
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
34 586
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26 655
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
33 359
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 082
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралаар жоспарын іске асыру
31 277
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
424 692
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
428
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
428
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
206 895
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 591
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
191 304
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 700
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3 700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23 853
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

156 021
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
23 612
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
63 055
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
63055
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
405 746
004
Программа занятости
156 768
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 275
007
Жилищная помощь
38 676
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк" от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
396
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 003
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
118 927
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 460
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34 586
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26 655
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
33 359
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 082
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
31 277
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
424 692
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
428
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
428
467
Отдел строительства района (города областного значения)
206 895
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 591
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
191 304
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 700
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3 700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23 853
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения