"Арал қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 354-қ қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 56-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 5802 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арал қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 354-қ қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4759 нөмірімен тіркелген, "Толқын" газетінің 2014 жылғы 13 қыркүйектегі № 69 ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Арал ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Бохаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
АУДАН ӘКІМІ М. ОРАЗБАЕВ

О признании утратившим силу постановления акимата Аральского района от 28 августа 2014 года № 354-қ "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Аральск"
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 14 апреля 2017 года № 56-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 апреля 2017 года № 5802
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аральского района от 28 августа 2014 года № 354-қ "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Аральск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4759, опубликовано от 13 сентября 2014 года за № 69 в газете "Толқын").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Аральского района" Бохаева Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА М. ОРАЗБАЕВ