Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 маусымдағы № 95-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 маусымда № 5888 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 ақпандағы № 19-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 14.02.2019 № 19-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін 2 пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы"Арал ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 30-қ қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5745 болып тілкелген, 2017 жылдың 16 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Ж. Әлішева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Арал ауданы мүгедектер ұйымы"
қоғамдық бірлестігінің төрағасы
___________ Д. Нұрғалиев
13 маусым 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Арал құрылысы"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің төрағасы
___________ М. Құлмырзаев
13 маусым 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан "Спартак" дене
тәрбиесі-спорт қоғамы
Республикалық қоғамдық бірлестігі
Арал филиалының төрағасы
___________ Е. Айекешов
13 маусым 2017 жыл
Арал ауданы әкімдігінің "13" маусым 2017 жылғы № 95-қ қаулысына 1- қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 13 июня 2017 года № 95-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 июня 2017 года № 5888. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 14 февраля 2019 года № 19-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 14.02.2019 № 19-қ (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере двух процентов согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аральского района от 17 февраля 2017 года № 30-қ "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5745, опубликовано 16 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Ж. Алишева
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель общественного
объединения "Организация инвалидов
Аральского района"
_________ Д. Нургалиев
13 июня 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель товарищества с
ограниченной ответственностью
"Арал курылысы"
М. Кулмурзаев
_________ 13 июня 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аральского филиала
Республиканского общественного
объединения Казахстанского физкультурно-
спортивного общества "Спартак"
__________ Е. Айекешов
13 июня 2017 года
Приложение 1 к постановлению акимата Аральского района от "13" июня 2017 года № 95-қ
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 16.05.2018 № 321-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Құланды" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
2
1
Арал ауданы әкімдігінің "13" маусым 2017 жылғы № 95-қ қаулысына 2- қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 16.05.2018 № 321-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Арал құрылысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
56
2
1
Арал ауданы әкімдігінің "13" маусым 2017 жылғы № 95-қ қаулысына 3- қосымша
Ата-анасынан кәмілеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 16.05.2018 № 321-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
Қазақстан "Спартак" дене тәрбиесі-спорт қоғамы Республикалық қоғамдық бірлестігі Арал филиалы
50
2
1

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Аральского районного акимата Кызылординской области от 16.05.2018 № 321-қ (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности работников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Куланды"
50
2
1
Приложение 2 к постановлению акимата Аральского района от "13" июня 2017 года № 95-қ
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления Аральского районного акимата Кызылординской области от 16.05.2018 № 321-қ (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности работников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Арал курылысы"
56
2
1
Приложение 3 к постановлению акимата Аральского района от "13" июня 2017 года № 95-қ
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления Аральского районного акимата Кызылординской области от 16.05.2018 № 321-қ (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности работников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Аральский филиал Республиканского общественного объединения Казахстанского физкультурно-спортивного общества "Спартак"
50
2
1