"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қармақшы ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы №69 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № 70 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 маусымда № 5863 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қармақшы ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 69 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5837 болып тіркелген, 2017 жылы 18 мамырында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов

О признании утратившим силу решения акима Кармакшинского района от 15 мая 2017 года №69 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Кармакшинского района Кызылординской области от 5 июня 2017 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 июня 2017 года № 5863
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Кармакшинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Кармакшинского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" от 15 мая 2017 года № 69 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5837, опубликован 18 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов