2017 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 140 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 наурызда № 5754 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілер үшін "Жаңақорған аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер айқындалсын.
3. "Жаңақорған аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 06 ақпандағы
№140 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
Атауы
Тауарлар:
1.
ұйымдастыру техникасын сатып алу (оларды сатып алуға бөлінген сомада тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген төрт мыңнан он мыңға дейінгі еселенген айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде болған жағдайда)
Жұмыстар:
2.
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының құрылысы
Көрсетілетін қызметтер:
3.
лицензияланған бағдарламалық өнімді техникалық қолдау (оларды сатып алуға бөлінген сомада тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген төрт мыңнан он мыңға дейінгі еселенген айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде болған жағдайда)

О некоторых вопрасах проведения единых государственных закупок в 2017 году
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 6 февраля 2017 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 марта 2017 года № 5754. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Жанакорганский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Руководителю коммунального государственного учреждения "Жанакорганский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
от 2017 года 06 февраля №140
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
Наименование
Товары:
1.
приобретение организационной техники (при сумме, выделенной для их приобретения, от четырехтысячекратного до десятитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)
Работы:
2.
Строительство автомобильных дорог районного значения
Услуги:
3.
техническая поддержка лицензионного программного продукта (при сумме, выделенной для их приобретения, от четырехтысячекратного до десятитысячекратного размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)