Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 наурыздағы № 170 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 сәуірде № 5793 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қазандағы № 340 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 24.10.2017 № 340 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квоталары:
1) пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін;
3) ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Жаңақорған ауданының ұйымдарында жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 29 марта 2017 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 апреля 2017 года № 5793. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 24 октября 2017 года № 340
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 24.10.2017 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест:
1) для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации;
2) для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы;
3) для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере трех процентов от списочной численности работников в организациях Жанакорганского района на 2017 год, независимо от организационно-правовой формы и от формы собственности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акимат Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев