Көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Қожакент ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 04 қаңтардағы N 57 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда N 5700 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 3 қорытындысына сәйкес Қожакент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қожакент ауылдық округінің Қожакент ауылының мына көшелері:
1) "Нартай Бекежанов" көшесі "Ергеш Үсенов" есімімен;
2) "Жаңажол" көшесі "Смайыл Жұмаділлаев" есімімен қайта аталсын.
2. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қожакент ауылдық
округінің әкімі Ә. Айтжанов

О переименовании улиц
Решение акима сельского округа Кожакент Жанакорганского района Кызылординской области от 04 января 2017 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 января 2017 года № 5700
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии № 3 от 21 сентября 2016 года, аким сельского округа Кожакент РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Кожакент сельского округа Кожакент:
1) улицу "Нартай Бекежанов" именем "Ергеш Үсенов";
2) улицу "Жаңажол" "Смайыл Жұмаділлаев".
2. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Кожакент А. Айтжанов